eBola.cz kvalitní webhosting

spolehlivý hosting

  • Podpora a nápověda
  • Provizní systém
  • Webmail
  • Administrace hostingu
  • Main Menu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

výběr z novinek

Nasazení volitelného PHP 8.2

PHP 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4, 8.0, 8.1, 8.2. Z takového množství verzí PHP si nyní můžete vybírat a můžete libovolně přepínat a nastavovat pro jednotlivé domény, subdomény či adresáře. Nasadili jsme novou verzi PHP 8.2. Tato verze je tradičně volitelná. Starší, oficiálně již nepodporované verze PHP, máme stále aktualizované na známé bezpečnostní chyby.

Platby Apple Pay a Google Pay

Apple Pay a Google Pay jsou nové platební metody, kterými u nás můžete platit. Nasadili jsme novou platební bránu GP webpay.

Nový registrátor domén

Změny a další operace s doménami registrovanými přes nás budou pro naše klienty jednodušší. Změnili jsme registrátora domén na General Registry (domainmaster.cz). Ze strany našich klientů není nutná žádná akce ani potvrzení.

Přesun zálohovacího serveru do jiné lokality

Oddělili jsme náš hlavní zálohovací server od serverů produkčních. Nyní se nachází v jiné lokaci než servery produkční a také v jiné lokaci než náš druhý off-line zálohovací server. Vše v ČR z hlediska GDPR. To vše pro větší bezpečí uložených dat v případe havárie v serverovně.

Vyšší zabezpečení FTP účtů

Přidali jsme možnost zapínání/vypínání FTP účtů přímo ze seznamu. Nově je také možnost dočasného zapnutí FTP účtu, kdy po uplynutí daného času dojde k vypnutí FTP účtu. Podrobněji na stránce podpory.

Druhý fakturační email

Nově je možné v administraci zadat druhý email kam budou zasílány faktury za služby. Odpadne tak nutnost přeposílat fakturu na účtárnu apod.

Navýšení limitu počtu emailů ve schránce

Nově je možné navýšit maximální počet emailů ve schránce. Pro možnosti nás kontaktujte z administrace, sekce technická podpora.

Webmail bez loga eBola.cz

Pokud přeprodáváte naše služby svým klientům, můžete jim dát k dispozici webmail rozhraní bez našeho loga. Odkaz je uveden po přihlášení do administrace.

Podpora IPv6

Přidali jsme podporu IPv6. Aktivaci proveďte dle návodu na stránce podpory. Nově přidaným doménám jsou IPv6 adresy nastaveny automaticky.

Nasazení DNSSEC

U CZ domén je možné nastavit zabezpečení domény technologií DNSSEC.

Nasazení HTTP/2 a TLS 1.3

Pro rychlejší a bezpečnější provoz stránek jsme nasadili protokoly HTTP/2 a TLS 1.3

Certifikáty Let's Encrypt

Nyní můžete velmi snadno a zdarma provozovat své stránky zabezpečeně na protokolu HTTPS. V administraci si zdarma můžete aktivovat vystavení certifikátů Let's Encrypt. Dále bude vše automatické a to i obnovení těchto certifikátů. Podrobnější popis naleznete na stránce podpory.

Zabezpečené stránky HTTPS přes TLS/SNI

Přidali jsme možnost provozu HTTPS zabezpečených stránek přes TLS/SNI. Nyní je možné provozovat zabezpečené stránky i bez placené dedikované IP adresy. Stačí zakoupit certifikát od ověřeného vydavatele a na několik kliknutí v administraci lze stránky provozovat zabezpečeně.

Zrychlení načítání stránek

Zrychlili jsme načítání stránek z našich serverů. Na všech webserverech jsme nově nastavili mod_expires tak, aby se statické části stránek nenačítaly ze serveru, ale aby je prohlížeč nahrál ze své vyrovnávací paměti. Standardní nastavení je u obrázků, fontů a multimedií 1 měsíc, css soubory a javascript 1 týden, html soubory 1 den. Individuálně si každý může nastavit jiné hodnoty pomocí souboru htaccess. Návod je přímo v manuálu k webserveru Apache.

Přidána funkce GEOIP

Přidali jsme funkci možnosti lokace návštěvníků stránek dle kontinentu a státu odkud přichází návštěva na stránky klientů.

Faktury v PDF s elektronickým podpisem

Nově zasíláme všechny faktury ve formátu PDF se zaručeným elektronickým podpisem jako přílohu emailu. Faktury je možné kdykoliv vytisknout přímo z administrace, kde je uchovávána kompletní historie. Podrobnější popis je uveden na stránce podpory.

Rychlé platby z mobilních zařízení přes QR kód

Na faktury jsme přidali tisk QR kódu, který umožní rychlé předvyplnění platebních údajů v bankovních aplikacích na mobilních zařízeních. Informujte se u své banky, zda-li již podporuje QR platby ve své mobilní aplikaci. Na podporu QR kódů u mobilních aplikací se informujte u své banky.

Podpora repositářů GIT včetně deploye

Přidali jsme podporu verzovacího systému GIT a to včetně vystavení projektu na web. Pro jednotlivé repositáře je možné snadným způsobem definovat uživatele, kteří budou mít k danému repositáři přístup. Počet repositářů a uživatelů není omezen.