eBola.cz kvalitní webhosting

spolehlivý hosting

 • Podpora a nápověda
 • Provizní systém
 • Webmail
 • Administrace hostingu
 • Main Menu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:
image tarif ADVANCED

hostingový tarif BASIC

image

Základní, výkonný, hostingový tarif, který poroste s vámi

Pokud máte jednu nebo dvě prezentace, budete mít rezervu kdykoliv přidat další domény k tomuto hostingu. A jakmile se rozrostete a prezentací budete mít více, kdykoliv Vám tarif navýšíme. I když se jedná o základní tarif, přesto plně podporuje všechny běžné redakční systémy, eshopy a to zejména díky vynikajícím technickým parametrům. Jednotlivé domény sdílí společné technické prostředky a jeden prostor, data jednotlivých domén jsou tedy přístupná skriptům na všech doménách a je možné zřídit jeden společný FTP účet. Pokud budete potřebovat poradit, nenecháme Vás na holičkách. Na kvalitní zákaznické podpoře si zakládáme a všechny dotazy řešíme rychle. Obvykle v řádu minut nebo desítek minut, dle náročnosti dotazu. A ano, za pomoc naší podpory se již nic navíc neplatí. Je v ceně hostingu.

objednat

parametry tarifu
 • hosting (multihosting) pro 5 domén
 • 10GB prostoru pro vaše data
 • neomezeně emailových schránek
 • 1GB pro databáze (max.20 databází do velikosti 50MB)
 • zvýhodněná cena 1 domény cz, eu, com, net, org, biz nebo info
 • 128MB memory_limit pro PHP skripty
 • 14 dnů záruka vrácení peněz i bez udání důvodu
Funkčnost oblíbených aplikací (Wordpress, Joomla, Prestashop atd.)
Bez omezení množství přenesených dat
Obvyklá dostupnost prezentace
Rychlost zobrazení stránek
Standardně nastavený vysoký memory limit pro PHP
Vhodné pro rozsáhlé a náročné prezentace
ojedinělé vlastnosti pro laiky
Instalace aplikací na kliknutí

Vaše oblíbené aplikace jako je Wordpress, Joomla, Prestashop a desítky dalších nainstalujete na kliknutí bez dalších odborných znalostí. Ušetříte spoustu času, ani kávu si nestihnete vypít.

icon
Automatické zálohování

Vaše data denně zálohujeme a zálohy uchováváme s historií 7 dnů. K zálohám máte přístup kdykoliv i bez naší asistence a za obnovení dat tak nemusíte platit další poplatky.

Grafické statistiky přístupů

Přehledně v grafech a tabulkách zjistíte kdo navštěvuje Vaše stránky, v kterých hodinách, dnech, z jakého počítače a spoustu dalších informací.

ojedinělé vlastnosti pro profesionály v oboru
přepínatelné verze PHP

Verze PHP si snadno přepnete v administraci. Bez přesouvání na jiný server a dalších složitých migrací. Kliknete a do hodiny stránky běží na jiné verzi PHP. Aktuálně nabízíme všechny verze PHP 5.2 - 8.2

GIT repozitáře včetně deploye

Vývojáři ocení možnost zřízení libovolného množství repozitářů GIT. Systém je natolik propracován, že vystavení repozitáře na stránky (deploy) je na kliknutí v administraci.

Rozbalení souborů na FTP

Konec časově náročnému uploadu množství souborů na FTP. Na FTP nahrajete zazipovaný soubor a na kliknutí ve webftp manažeru snadno rozbalíte. Velká úspora času.

poznámky k tarifu

Během zkušební doby si můžete hosting vyzkoušet a v případě nespokojenosti Vám vrátíme celou zaplacenou částku za hosting i bez udání důvodu. Nesmíte však porušit naše všeobecné podmínky nelegální nebo nedovolenou činností.

Kapacitu každé emailové schránky lze nastavit pohodlně v administraci. Součet kapacit všech emailových schránek nesmí překročit celkový volný prostor webhostingového tarifu.

Zvýhodněná cena domény je platná v případě objednávky nové, neexistující domény společně s webhostingem na 1 rok.

Ceny za webhosting jsou uvedeny za jeden měsíc při platbě na 1 rok. Při pololetní platbě se navyšují o 20% a při čtvrtletní o 50%. Pokud není požadováno jinak, naše služby jsou účtovány na 1 rok.

Motivují nás spokojení klienti