eBola.cz kvalitní webhosting

spolehlivý hosting

 • Podpora a nápověda
 • Provizní systém
 • Webmail
 • Administrace hostingu
 • Main Menu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:
image tarif ADVANCED

hostingový tarif BASIC

image

Základní, výkonný, hostingový tarif, který poroste s vámi

Pokud máte jednu nebo dvě prezentace, budete mít rezervu kdykoliv přidat další domény k tomuto hostingu. A jakmile se rozrostete a prezentací budete mít více, kdykoliv Vám tarif navýšíme. I když se jedná o základní tarif, přesto plně podporuje všechny běžné redakční systémy, eshopy a to zejména díky vynikajícím technickým parametrům. Jednotlivé domény sdílí společné technické prostředky a jeden prostor, data jednotlivých domén jsou tedy přístupná skriptům na všech doménách a je možné zřídit jeden společný FTP účet. Pokud budete potřebovat poradit, nenecháme Vás na holičkách. Na kvalitní zákaznické podpoře si zakládáme a všechny dotazy řešíme rychle. Obvykle v řádu minut nebo desítek minut, dle náročnosti dotazu. A ano, za pomoc naší podpory se již nic navíc neplatí. Je v ceně hostingu.

objednat

parametry tarifu
 • hosting (multihosting) pro 5 domén
 • 10GB prostoru pro vaše data
 • neomezeně emailových schránek
 • 1GB pro databáze (max.20 databází do velikosti 50MB)
 • zvýhodněná cena 1 domény cz, eu, com, net, org, biz nebo info
 • 128MB memory_limit pro PHP skripty
 • 14 dnů záruka vrácení peněz i bez udání důvodu
Funkčnost oblíbených aplikací (Wordpress, Joomla, Prestashop atd.)
Bez omezení množství přenesených dat
Obvyklá dostupnost prezentace
Nevytížené procesory na serverech
Memory limit pro PHP skripty ve srovnání s jinými tarify
Vhodné pro rozsáhlé a náročné prezentace
ojedinělé vlastnosti pro laiky
Instalace aplikací na kliknutí

Vaše oblíbené aplikace jako je Wordpress, Joomla, Prestashop a desítky dalších nainstalujete na kliknutí bez dalších odborných znalostí. Ušetříte spoustu času, ani kávu si nestihnete vypít.

icon
Automatické zálohování

Vaše data denně zálohujeme a zálohy uchováváme s historií 7 dnů. K zálohám máte přístup kdykoliv i bez naší asistence a za obnovení dat tak nemusíte platit další poplatky.

Grafické statistiky přístupů

Přehledně v grafech a tabulkách zjistíte kdo navštěvuje Vaše stránky, v kterých hodinách, dnech, z jakého počítače a spoustu dalších informací.

ojedinělé vlastnosti pro profesionály v oboru
Přepínatelné verze PHP

Verze PHP si snadno přepnete v administraci. Bez přesouvání na jiný server a dalších složitých migrací. Kliknete a do hodiny stránky běží na jiné verzi PHP. Aktuálně nabízíme 9 verzí PHP 5.2 - 7.3.

GIT repozitáře včetně deploye

Vývojáři ocení možnost zřízení libovolného množství repozitářů GIT. Systém je natolik propracován, že vystavení repozitáře na stránky (deploy) je na kliknutí v administraci.

Rozbalení souborů na FTP

Konec časově náročnému uploadu množství souborů na FTP. Na FTP nahrajete zazipovaný soubor a na kliknutí ve webftp manažeru snadno rozbalíte. Velká úspora času.

poznámky k tarifu

Během zkušební doby si můžete hosting vyzkoušet a v případě nespokojenosti Vám vrátíme celou zaplacenou částku za hosting i bez udání důvodu. Nesmíte však porušit naše všeobecné podmínky nelegální nebo nedovolenou činností.

Kapacitu každé emailové schránky lze nastavit pohodlně v administraci. Součet kapacit všech emailových schránek nesmí překročit celkový volný prostor webhostingového tarifu.

Zvýhodněná cena domény je platná v případě objednávky nové, neexistující domény společně s webhostingem na 1 rok.

Ceny za webhosting jsou uvedeny za jeden měsíc při platbě na 1 rok. Při pololetní platbě se navyšují o 20% a při čtvrtletní o 50%. Pokud není požadováno jinak, naše služby jsou účtovány na 1 rok.

Motivují nás spokojení klienti