eBola.cz kvalitní webhosting

spolehlivý hosting

 • Podpora a nápověda
 • Provizní systém
 • Webmail
 • Administrace hostingu
 • Main Menu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:
image tarif ADVANCED image tarif BUSINESS

hostingový tarif PREMIUM

image

Spousta místa pro široké portfolium prezentací.

Desítky prezentací pod jednou střechou, pod jedním hostingem. Ideální tarif pro majitele rozsáhlého portfolia stránek ať už to jsou firemní stránky, osobní prezentace, eshopy apod. Vše na našem výkonném a spolehlivém hostingu. Oblíbené redakční systémy a eshopy Vám budou spolehlivě fungovat. Jednotlivé domény sdílí společné technické prostředky a jeden prostor, data jednotlivých domén jsou tedy přístupná skriptům na všech doménách a je možné zřídit jeden společný FTP účet. Pokud budete potřebovat poradit, nenecháme Vás na holičkách. Na kvalitní zákaznické podpoře si zakládáme a všechny dotazy řešíme rychle. Obvykle v řádu minut nebo desítek minut, dle náročnosti dotazu. A ano, za pomoc naší podpory se již nic navíc neplatí. Je v ceně hostingu.

objednat

parametry tarifu
 • hosting (multihosting) pro 30 domén
 • 50GB prostoru pro vaše data
 • neomezeně emailových schránek, max. velikost schránky 10GB
 • neomezeně databází (max.velikost 1 databáze 2GB)
 • ZDARMA 1 doména cz nebo eu
 • až 256MB memory_limit pro PHP skripty
 • 14 dnů záruka vrácení peněz i bez udání důvodu
Funkčnost oblíbených aplikací (Wordpress, Joomla, Prestashop atd.)
Bez omezení množství přenesených dat
Obvyklá dostupnost prezentace
Rychlost zobrazení stránek
Standardně nastavený vysoký memory limit pro PHP
Vhodné pro rozsáhlé a náročné prezentace
ojedinělé vlastnosti pro laiky
Instalace aplikací na kliknutí

Vaše oblíbené aplikace jako je Wordpress, Joomla, Prestashop a desítky dalších nainstalujete na kliknutí bez dalších odborných znalostí. Ušetříte spoustu času, ani kávu si nestihnete vypít.

icon
Automatické zálohování

Vaše data denně zálohujeme a zálohy uchováváme s historií 7 dnů. K zálohám máte přístup kdykoliv i bez naší asistence a za obnovení dat tak nemusíte platit další poplatky.

Grafické statistiky přístupů

Přehledně v grafech a tabulkách zjistíte kdo navštěvuje Vaše stránky, v kterých hodinách, dnech, z jakého počítače a spoustu dalších informací.

ojedinělé vlastnosti pro profesionály v oboru
12 přepínatelných verzí PHP

Verze PHP si snadno přepnete v administraci. Bez přesouvání na jiný server a dalších složitých migrací. Kliknete a do hodiny stránky běží na jiné verzi PHP. Aktuálně nabízíme 12 verzí PHP 5.2 - 8.1

GIT repozitáře včetně deploye

Vývojáři ocení možnost zřízení libovolného množství repozitářů GIT. Systém je natolik propracován, že vystavení repozitáře na stránky (deploy) je na kliknutí v administraci.

Rozbalení souborů na FTP

Konec časově náročnému uploadu množství souborů na FTP. Na FTP nahrajete zazipovaný soubor a na kliknutí ve webftp manažeru snadno rozbalíte. Velká úspora času.

poznámky k tarifu

Během zkušební doby si můžete hosting vyzkoušet a v případě nespokojenosti Vám vrátíme celou zaplacenou částku za hosting i bez udání důvodu. Nesmíte však porušit naše všeobecné podmínky nelegální nebo nedovolenou činností.

Kapacitu každé emailové schránky lze nastavit pohodlně v administraci. Součet kapacit všech emailových schránek nesmí překročit celkový volný prostor webhostingového tarifu.

Zvýhodněná cena domény je platná v případě objednávky nové, neexistující domény společně s webhostingem na 1 rok.

Ceny za webhosting jsou uvedeny za jeden měsíc při platbě na 1 rok. Při pololetní platbě se navyšují o 20% a při čtvrtletní o 50%. Pokud není požadováno jinak, naše služby jsou účtovány na 1 rok.

Motivují nás spokojení klienti